|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) GREEN
|
Frank Alker, Cameron Douglas, Micheal Murphy, Lyle Clark, Peter Spence
|
Race 1 |
0 |
|
|
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Drew Fisher, Sheldon Griffiths, Adam Moore, Steven Petrie, Peter Savage
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bulli SLSC |
Bulli BLUE
|
Mark Davies, Shawn Vanduin, Robby Meijer, Anthony Meads, Chad Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Craig Cunningham, David Hopper, Daniel Paavola, Ryan Rubagotti, Scott Macqueen
|
Race 1 |
0 |
|
|
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow
|
Daniel Clarke, Joel Couchman, Graeme Eagleton, Craig Hadfield, Robert Belavic
|
Race 1 |
0 |
|
|
Titahi Bay NZ |
Titahi Bay SLSC (NZ)
|
Shane Radovanovich, Brent Healey, Matt Rountree, Luke Ellis, Adrian Walding
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach
|
Shawn Wolthers, Daryl Johnson, Rick Millar, Bjorn Wolthers, Peter Carter
|
Race 1 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point O
|
Phil Critcher, Mark Payer, Damien Roman, Paul Wheeler, Brett Mccurry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Peter Armstrong, Daniel Schriek, Mick Crutcher, Mark Featherstone, Stephen Swane
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe J
|
Chris Ratajczak, Tristan Pascall, Tom Warner, Lee Barker, Jack Alliss
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Michael Quinn, Trevor Twitt, Conrad Pearson, Scott Tannahill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Mick Pollard, Carl Gibson, Martin Fletcher, Simon Newitt, Luke Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
City of Perth SLSC |
City of Perth RED
|
Damon Hanson, Joel Ireland, Geoff Wilson, Andrew Kelly, Simon Allison
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Steven Gallagher, Danny Cybulski, Stan Damro, Murray Damro, Tony Way
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Paul Joseph, Kel Mulholland, Andrew Trevor, Glen Williams, John Williams
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Shane Hardcastle, Ben Meiners, Corey Villagrand, Graham Cachia, Ben Smollett
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Slade Hedderman, Glen Holland, Roy Robinson, Tim Robinson
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Kurrawa
|
Drew Griffith, Peter Mackie, Ross Mcphillips, Michael Richards, Angus Wilson
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Jon Tyson, Geoff Finter, Don Cotterill, David Tranter, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven A
|
Matt Kennett, Jason Kerr, Nick Mccann, Shayne Lee, Ron Diamond
|
Race 1 |
0 |
|